teleskopiniai krautuvai

Šakiniai krautuvai Lietuva teleskopiniai krautuvai naudoti yra specialus kėlimo įrangos tipas, apjungiantis krano ir frontalinio krautuvo funkcijas, todėl gali būti naudojamas sandėlyje ir statybvietėje. Nauji ir naudoti teleskopiniai krautuvai, be abejo, gali būti aprūpinti įvairiais priedais, būtent kaušais, šakėmis ir krano prietaisais, kurie padidina krautuvo naudojimo galimybę.

Statybiniai krautuvai turi teleskopinę strėlę, dėl kurios krautuvas savo funkcinėmis savybėmis yra panašus į kraną. Be to, teleskopinis krautuvas naudoti yra universalesnis, nes jo keliai ir manevringumas yra didesni.

Mes vertiname klientų norą taupyti išlaidas ir įsigyti universalios statybinės ir sandėliavimo įrangos, todėl siūlome aukštos kokybės naudotus teleskopinius krautuvus. Siūlome susipažinti su mūsų modelių asortimentu.


Išskirtinis patikimumas iš pirmaujančių prekės ženklų teleskopinių krautuvų


Teleskopiniai krautuvai turi didelę darbo plotą, palyginti su mini krautuvais. Jie gali pakelti krovinį į tokį aukštį, koks yra prieinamas strėlės kranams. Visi Dieci teleskopinių krautuvų modeliai vartotojui siūlo važiuoklę su visais ratais. Dieci gaminius mūsų svetainėje pristato „Samson“ ir Deladus teleskopiniai krautuvai. Didžiausią paklausą turi Dieci Dedalus 30.7 TC, įmontuota ištiesta teleskopine strėle

„Manitou“ teleskopiniai krautuvai yra su grūdintu rėmu, pagamintu vieno elemento pavidalu. Tuo pačiu metu dyzelino sistemą apsaugo tvirtas korpusas, užtikrinantis aukštą slėgį ir įspūdingas apkrovas. „Manitou MLT741“ ir „Manitou MRT150“ krautuvus galite rasti mūsų svetainėje.

AUSA krautuvai yra žinomi dėl patogių darbo sąlygų operatoriams. Taigi šiose mašinose yra patogi ir patogi kabina su apsauga nuo krintančių daiktų ir apvirtimo, garso signalais ir avarinės šviesos indikatoriais, teikiančiais darbuotojams patikimą informaciją apie krautuvų pagrindinių komponentų ir sistemų būklę.

Be to, svetainėje yra naudotų Bobcat, Hyster ir kitų prekės ženklų teleskopinių krautuvų. Kaina teleskopiniams krautuvams tikiuosi, kad jums liks malonuStebėkite.

Visi mūsų turimi krautuvai įrodė savo patirtį civilinės ir pramoninės statybos srityje ir neabejotinai padės jums išspręsti visas statybos ir sandėlių problemas. Naudotų krautuvų asortimentas yra išties labai platus ir apima net kasybos pramonę su visais aukščiausiais reikalavimais dirbant sunkioje reljefoje. Teleskopiniai krautuvai naudoti parduoda i Lietuvoje ir visoje Europoje.. Stiprinkite savo statybos darbų potencialą dabar.