sakiniai krautuvai

Šakinis krautuvai yra nepakeičiamas bet kurio sandėlio kompanionas. Kompaktiškas, manevringas, aprūpintas specialiu rankena, kuria gabenamas krovinys, krautuvas optimizuoja sandėlį, taip taupydamas išteklius ir laiką.

Bendrovė „Šakiniai krautuvai Lietuva“ tiesiogiai parduoda šakinius krautuvai naudoti ir naudotus bei sandėlių įrangą. Tačiau naudotas krautuvas mūsų atveju visiškai nereiškia, kad jis yra žemos kokybės. Galbūt priešingai, kadangi šakinio krautuvo ištekliai jau buvo išbandyti laiko atžvilgiu, struktūriniai padaliniai jau veikia, tačiau pagrindinis resursas dar nebuvo išaiškintas. Papildomas pranašumas yra tai, kad visą įrangą kruopščiai patikrina mūsų specialistai.


Sandėlių mašinos bet kokioms logistikos operacijoms


Asortimentas apima platų naudotų šakinių krautuvų pasirinkimą. Galima įsigyti dyzelinių krautuvų, benzininių krautuvų, taip pat elektrinių ir dujų saugyklų. Tarp labiausiai paplitusių prekės ženklų yra Toyota, Mitsubishi, Nissan, Sumitomo ir Yale.

“Toyota“ yra viena iš logistikos įrangos ir krautuvų logistikos ir paskirstymo srityje lyderių, siūlanti dešimtis sprendimų pakrovimo ir iškrovimo operacijoms tiek patalpose, tiek lauke. Mes turime Toyota sandėlių įrangą, kuriai atstovauja Toyota 8FD15, 8FD30 ir 8FG15 šakinių krautuvų modeliai.

„Mitsubishi“ krautuvai iš esmės yra didelio patikimumo garantija. Paprastai Mitsubishi garantuoja 6000 valandų ir 5 metų nesklandų veikimą su visų modelių krautuvais. Be to, visose mašinose yra priedų, kurie padidina jų taikymo galimybę. „Šakiniai krautuvai Lietuva“ siūlo Mitsubishi FD25T ir Mitsubishi FD35N šakinius krautuvus.

„Nissan” sandėliuose sunkvežimiai tradiciškai aprūpinti hidrauliniu stiprintuvu ir savo stabdžių sistema, užtikrinančia trumpesnį ir sklandesnį stabdymo kelią. Be to, Nissan visuomet vis daugiau dėmesio skyrė savo logistikos technologijos ergonomikai. Visada sandėlyje turime Nissan dyzelinius krautuvus iš 9209 ir P1F2A serijų.

Sumitomo 9132 šakiniai krautuvai yra puiki proga tiems, kurie ieško patikimo ir kompaktiško japoniško krautuvo. Šiuo atveju keliamoji galia yra iki 3t. o šakių pakėlimas į 5,5 m aukštį garantuoja bet kokias sandėlio operacijas.

“Yale“ krautuvai yra žinomi dėl puikių visureigių mažuose sandėliuose ir dėl beveik tylaus jų eksploatavimo. Tačiau jie gerai taupo vietą.


Visas krautuvo priežiūros paslaugų spektras


Išnaudokite visas savo logistikos perspektyvas įsigydami naudoti šakiniai krautuvai palankiomis sąlygomis iš "Šakiniai krautuvai Lietuva". Mes darome viską, kad galėtume pasiūlyti sandėlio įrangą pačiomis prieinamiausiomis kainomis, visais įmanomais būdais plėtodami savo atstovų tinklą. Pasiteiraukite apie šakinių krautuvų atsargas. Mes garantuojame jums aukštos kokybės garantinį aptarnavimą ir garantuojame sandėlio įrangos kokybę. Šakiniai krautuvai skelbiu lt mūsų atveju, visada orientuojamės į klientą.